Meil on hea meel teatada, et veebruarikuus sündis 62 uut ilmakodanikku.
23. veebruaril on Pärnu haigla registratuurid ja ambulatoorsed osakonnad avatud kella 13.00-ni.
Hooldusravi osakonnas on praktikal viis õpilast Pärnumaa Kutsehariduskeskusest
Täna, 17. veebruaril, sõlmiti pidulikult Pärnu haiglas ehitusleping Fund Ehitus OÜ-ga
Sõbrapäeval, 14.02 avasime Pärnu haigla kohvikus lapsemeelselt ja rõõmsalt Katrina Tang rändnäituse "Vanaema kodu võlud".
Üritus „Kuidas aidata end ja teisi abi saabumiseni“ toimub 10. veebruaril kell 14 – 17 Pärnus Noorte Vaba Aja keskuse ümbruses ja ruumes, aadressil Noorte väljak 2 .
Pärnumaa vapimärgi nõukogu ettepanekul otsustas maavanem Andres Metsoja maakonna kõrgeima tunnustuse anda neljale tublile inimesele, need on Maie Ausmeel, Aet Maatee, Andres Laanemets ja Urmas Sule.
Alates tänasest, 07.02 kuni 10.03 on kõigil võimalus osa saada kaunist Katrin Rüütli näitusest "Tantsija"
Meil on rõõm teatada, et jaanuaris 2012 sündis 74 uut ilmakodanikku!
Käreda pakasega pole Pärnu haigla erakorralise meditsiini osakonda (EMO) sel talvel külmakahjustustega haigeid toodud, küll on jõudnud siia alajahtunud patsiente, kelle kehatemperatuur oli langenud 34 kraadini.
Pärnu haigla sünnitusosakonnas anti üle 31. jaanuaril kell 14.00 Selveri heategevusprojekti raames kogutud heategevusraha (3361 EUR), mille abil soetatakse vastsündinute kuulmisskriiningu aparaat.
Eile, 26. jaanuaril, külastasid Pärnu haigla hooldusravi osakonda (Ravi tn 2) Lääne Tallinna Keskhaigla õendusjuht Aivi Kabur ja hooldusravi osakonna esindajad.
Sisehaiguste kliinik laiendas päevaravi tööd, mille kohaselt avaneb võimalus teisipäeviti  ja neljapäeviti  teostada plaanilisi (4 tunniseid) protseduure päevaravis, mitte statsionaarses osakonnas.
Suure liigese endoproteesimise eelne nõustamine toimub alates 24.jaanuarist 2012 kabinetis A231, nõustab õde Malle Hints.
Laupäeval, 14.01, kell 10.15 külastavad Pärnu haigla lasteosakonda Helsingborgi linnapea Carin Wredström koos Lucia tüdrukutega.
Wendre kingib kolme aasta jooksul Eesti vastsündinutele enam kui 45 000 patja ja tekki.
Tere tulemast siia ilma! Me Tervitame Sind tõenäoliselt esimese kirjaga, mis just Sulle kirjutatud.
Üks küsimus otsustajatele

04. jaanuar 2012

Üks küsimus otsustajatele Aastast 2011 on saanud minevik. Ja enam kui olevik on 2012 alles tulevik. Milliseks see isiklikus plaanis kujuneb, on meie enda teha.
Juba teist aastat järjest korjasid radioloogiaosakonna töötajad jõulukuul Toidupanga abiga lastele toidupakke.
Meil on hea meel Teile teada, et jaanuarikuus on Pärnu haigla külastajaid, patsiente ja kolleege rõõmustamas 2 uut näitust.

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398