Sotsiaalminister Tanel Kiik ja rinnaga toitmise edendamise Eesti komitee
Juba kuuendat aastat järjest oli meil siiras rõõm tähistada meie taastusravi-ja heaolukeskuse sünnipäeva. Selle puhul oli valik teenuseid 10% soodustusega ning igal juulikuu kolmapäeval toimusid Rosenberry jäätisepäevad.
Magamine on üks meie põhivajadusi
Pärnu Haigla dermatoveneroloog Tiina Toomson ütleb, et temal nahaarstina on kurb vaadata, kuidas inimesed suvel end päikese käes “grillida” lasevad.
Üks linn. Esmapilgul vaid kivi ja inimesed. Kuid tulede ja varjude taga peituvad väikesed lood. Kahe fotokunstniku tööd kaotavad lõhed aastate vahel.
Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse esisel alal avati eile, 10.juulil.2019 mälestuspink Dr. Lehte Rebasele (1934–1999), kes andis haigetele ja Pärnu Haiglale üle 40 aasta oma elust. 
Seda, et psühholoogilist-psühhiaatrilist tuge vajavaid lapsi on järjest enam, kinnitavad nii vaimse tervise keskuse
Eesti lipu heiskamine 6. juulil 2019
Juba kuuendat aastat järjest on meil siiras rõõm tähistada meie taastusravi-ja heaolukeskuse sünnipäeva. 
26.-29. juunil oli Pärnu Kutsehariduskeskuse ümbruses ja Pärnu Haigla kohvikus palju siginat-saginat kui noored häkkerid saabusid sella-aastasesse esimesse KüberLaagrisse. KüberLaagri eesmärgiks on luua tehnilise huviga noortele võimalus arendada sotsiaalseid oskuseid, õppida üksteiselt riukalikke küberpuzzlesid lahendama.
​Pärnu Haigla turundusspetsialist Errit Kuldkepp: "Pärnumaa Õpilasmaleval ja sihtasutusel Õpilasmalev on Pärnus ühine rühm, kus on kümme noort Tallinnast ja viis Pärnust. Nende rühmavanem on hiljuti Pärnusse kolinud Tony Käsper, kes otsis tööpäeva järel malevlastele mitmesuguseid tegevusi. Teades, et olen kohalik, pöördus ta minu poole nõu saamiseks, kelle huvitavaga võiksid noored kohtuda, ja üsna kohe tuli mul mõtteisse Pärnu linnapea. Noortel on kindlasti huvitav temaga kohtuda ja kus siis mujal, kui mitte tema enda kabinetis."
Pärnu Haigla veretalituse suvised lahtiolekuajad
Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskus on suvisel perioodil
Pärnu Haigla peamaja esimese korruse fuajees on avatud põnev fotonäitus "Eesti Punane Rist 100", mis kajastab Punase Risti tegevust saja aasta jooksul. Nimelt täitus tänavu, 24 veebruaril 100 aastat Eesti Punane Rist (EPR) sünnist.
Pärnu Haigla juurdeehitusena valmiva tervisekeskuse juures toimetavad veel töömehed.
Lähenevate pühade eel soovitame vajadusel täiendada oma koduapteeki ravimitega ja esmaabivahenditega lihtsamate tervisehädadega iseseisvaks toimetulekuks.
Kuuekordne ime Pärnu Haiglas. Eelmise nädalal sündis meie haiglas kolmel järjestikusel päeval 3 paari kaksikuid: kolmapäeval 2 tüdrukut ning neljapäeval ja reedel 1 poiss ja 1 tüdruk (mõlemal päeval). Soovime armastust kõikidele peredele ning loomulikult õnne ja tugevat tervist!
Eriarsti ambulatoorsele vastuvõtule aja broneerimises toimub 2019. aastal üleminek ühtsele üle-eestilisele digiregistratuurile. Liidestumine digiregistratuuriga võimaldab patsientidel teha hõlpsamalt valikuid endale sobiva tervishoiuteenuse osutaja osas ning loob mugava võimaluse eriarsti juurde esmase vastuvõtuaja broneerimiseks.
Kaaluge bariaatrilist operatsiooni, kui Teie kehamassiindeks on üle 40 kg/m2 
Pärnu Haigla paneb inimestele südamele, et palavate ilmadega peaks vältima ülekuumenemist.

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398