Sisehaiguste kliinik laiendas päevaravi tööd, mille kohaselt avaneb võimalus teisipäeviti  ja neljapäeviti  teostada plaanilisi (4 tunniseid) protseduure päevaravis, mitte statsionaarses osakonnas.
Suure liigese endoproteesimise eelne nõustamine toimub alates 24.jaanuarist 2012 kabinetis A231, nõustab õde Malle Hints.
Laupäeval, 14.01, kell 10.15 külastavad Pärnu haigla lasteosakonda Helsingborgi linnapea Carin Wredström koos Lucia tüdrukutega.
Wendre kingib kolme aasta jooksul Eesti vastsündinutele enam kui 45 000 patja ja tekki.
Tere tulemast siia ilma! Me Tervitame Sind tõenäoliselt esimese kirjaga, mis just Sulle kirjutatud.
Üks küsimus otsustajatele

04. jaanuar 2012

Üks küsimus otsustajatele Aastast 2011 on saanud minevik. Ja enam kui olevik on 2012 alles tulevik. Milliseks see isiklikus plaanis kujuneb, on meie enda teha.
Juba teist aastat järjest korjasid radioloogiaosakonna töötajad jõulukuul Toidupanga abiga lastele toidupakke.
Meil on hea meel Teile teada, et jaanuarikuus on Pärnu haigla külastajaid, patsiente ja kolleege rõõmustamas 2 uut näitust.
Lõvi Leo käis lasteosakonnale jõulukinke toomas Lääne Prefektuuri heategevusturg toetas Pärnu haigla lasteosakonda
Lähenevate jõulupühade ja aastavahetuse eel soovitame vajadusel täiendada oma koduapteeki ravimitega ja esmaabivahenditega lihtsamate tervisehädadega iseseisvaks toimetulekuks.
Pärnu haiglas paigaldati esimesena Eestis uudne südamestimulaator Esimest korda Eestis, paigaldati detsembrikuu algul südamehaigele patsiendile südamestimulaator, mille kandjale saab teha magnettomograafilisi uuringuid.
22. detsembril hommikul alates kella 10.30 on võimalus nii Pärnu haigla personalil, patsientidel, kui külastajatel osa võtta psühhiaatriakliiniku päevakeskuse poolt korraldatavast jõululoteriist.
Lasteosakonna jõulupidu toimub 16. detsembril Lasteosakonnas viibivatele lastele korraldatakse homme vahva jõuluüritus.
Filmi eesmärk on tutvustada Pärnu haigla patsientidele ja külastajatele erakorralise meditsiiniabi osakonda läbi igapäevase töö.
Kokkuvõte TÖÖVARJUPÄEVAST Pärnu haiglas Ajavahemikul 17.-18. november viibis haiglas 30 noort „töövarju“, kelle eesmärk oli jälgida haigla töötajate igapäeva tööd.
Pärnu Haigla on avatud kõikidele Pärnumaa noortele TÖÖVARJUPÄEVAL, neljapäeval 17. novembril 2011
Hingamistesti– SPIROGRAAFIA – abil saab mõõta kopsude tervist 16. november tähistatakse rahvusvaheliselt Kroonilise Obstruktiivse Kopsuhaiguse (KOK) päeva.
15. aastat kõrva-, nina-, kurguhaiguste üksuse loomisest 01. novembril möödus 15 aastat kõrva-, nina-, kurguhaiguste üksuse loomisest kirurgia kliiniku kooseisus.
Kolmapäeval, 09. novembril maandus haigla juures lennusalga kopter Seoses haigla juhatuse sooviga parandada Ristiku 1 kinnistul helikopteri maandumistingimusi, on haigla projektimeeskond alustanud ettevalmistusi kopteri maandumisplatsi projekteerimiseks.
4. novembril 2011 korraldab Pärnu haigla Ristiku tn 1 konverentsisaalis algusega kl 17.00 doonorite austamise ürituse.  

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398