Meil on hea meel Teile teada, et jaanuarikuus on Pärnu haigla külastajaid, patsiente ja kolleege rõõmustamas 2 uut näitust.
Lõvi Leo käis lasteosakonnale jõulukinke toomas Lääne Prefektuuri heategevusturg toetas Pärnu haigla lasteosakonda
Lähenevate jõulupühade ja aastavahetuse eel soovitame vajadusel täiendada oma koduapteeki ravimitega ja esmaabivahenditega lihtsamate tervisehädadega iseseisvaks toimetulekuks.
Pärnu haiglas paigaldati esimesena Eestis uudne südamestimulaator Esimest korda Eestis, paigaldati detsembrikuu algul südamehaigele patsiendile südamestimulaator, mille kandjale saab teha magnettomograafilisi uuringuid.
22. detsembril hommikul alates kella 10.30 on võimalus nii Pärnu haigla personalil, patsientidel, kui külastajatel osa võtta psühhiaatriakliiniku päevakeskuse poolt korraldatavast jõululoteriist.
Lasteosakonna jõulupidu toimub 16. detsembril Lasteosakonnas viibivatele lastele korraldatakse homme vahva jõuluüritus.
Filmi eesmärk on tutvustada Pärnu haigla patsientidele ja külastajatele erakorralise meditsiiniabi osakonda läbi igapäevase töö.
Kokkuvõte TÖÖVARJUPÄEVAST Pärnu haiglas Ajavahemikul 17.-18. november viibis haiglas 30 noort „töövarju“, kelle eesmärk oli jälgida haigla töötajate igapäeva tööd.
Pärnu Haigla on avatud kõikidele Pärnumaa noortele TÖÖVARJUPÄEVAL, neljapäeval 17. novembril 2011
Hingamistesti– SPIROGRAAFIA – abil saab mõõta kopsude tervist 16. november tähistatakse rahvusvaheliselt Kroonilise Obstruktiivse Kopsuhaiguse (KOK) päeva.
15. aastat kõrva-, nina-, kurguhaiguste üksuse loomisest 01. novembril möödus 15 aastat kõrva-, nina-, kurguhaiguste üksuse loomisest kirurgia kliiniku kooseisus.
Kolmapäeval, 09. novembril maandus haigla juures lennusalga kopter Seoses haigla juhatuse sooviga parandada Ristiku 1 kinnistul helikopteri maandumistingimusi, on haigla projektimeeskond alustanud ettevalmistusi kopteri maandumisplatsi projekteerimiseks.
4. novembril 2011 korraldab Pärnu haigla Ristiku tn 1 konverentsisaalis algusega kl 17.00 doonorite austamise ürituse.  
Täna 02. novembril, esines Pärnu haigla kohvikus Kiievi konservatooriumi üliõpilane Nastja Popova, kes osales sellel nädalavahetusel toimunud Tiit Kuusiku lauluvõistlusel.
Laupäeval 29.oktoobril 2011 toimus Pärnu haigla konverentsisaalis Rahvusvahelise Lions Klubide Organisatsiooni Eesti Piirkonna üldkoosolek.
Täna tähistab Pärnu haigla anesteesia- ja intensiivravi osakond oma 30. aastapäeva piduliku konverentsiga haigla suures saalis.
Pärnu haiglal on uus transpordibuss Veretalituse ülesanne on koguda verd ning valmistada, uurida, säilitada ja väljastada verekomponente. Veretalituse eesmärk on tagada, et haiglatel oleksid verekomponendid kättesaadavad ööpäev läbi.
Ristiku kinnistul toimuvad ehitustööd Alates tänasest so 05.10 alustatakse Ristiku kinnistul töid veetrassi  ümbertõstmiseks, mis jääb kavandatava taastusravi- ja psühhiaatria korpuse ehitusalale.
Pärnu haigla on üks pioneeridest, kes alustas patsientide rahulolu-uuringute läbiviimist Eestis juba 1998 aastal. Käesoleva aasta patsientide ankeetküsitlus oli arvult kümnes ja viidi sarnases vormis läbi kõigis meie suuremates haiglates.
Pärnu haigla hooldusravi osakond Ravi tänaval saab 8 aastaseks! Täname kõiki tublisid hooldusravi osakonna töötajaid ja soovime jätkuvat südamlikkust ning vastupidavust oma töös.

Kas te olete veredoonor?

Jah
Ei
Ei, kuid plaanin hakata

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398