Lõvi Leo käis lasteosakonnale jõulukinke toomas
Lääne Prefektuuri heategevusturg toetas Pärnu haigla lasteosakonda

Tänavu oktoobris korraldas kommunikatsioonibüroo Lääne Prefektuuri peamajas heategevusturu, millest saadud annetuste ja tulu eest osteti jõulukingitusi Pärnu haigla lasteosakonnale.

Heategevusturule olid kaubitsema oodatud kõik Pärnumaal paiknevad prefektuuri üksused ning vastavalt soovile sai teha annetusi haiglaravi vajavatele lastele mänguasjade ostmiseks. Turul oli lisaks kauplemisele võimalik kostitada end ka kommunikatsioonikohvikus, mille menüüsse seekord andsid oma panuse ka teiste büroode suurepärased kodukokad.

Turu tulemusena kogunes kokku 175 eurot, mis ületas kõik korraldajate lootused. Selleks, et lasteosakond saaks kõik, mida neil tõesti vaja, peeti eelnevalt asjaosalistega tõsiselt nõu. Kõik kingitused soetati seekord kauplusest Leopold, kes heategemisele hindadega vastu tulles õla alla pani. Nii sai ostetud mitmeid erinevaid mänguasju, alustades nukkudest kuni Kilingi-Nõmmes toodetud keskkonnasõbralike konstruktoriteni.

23. detsembril suundus Lääne Prefektuuri esindus koos Lõvi Leoga Pärnu haigla lasteosakonnale jõulukinke üle andma. Korrakaitsebüroo juht Kalvi Almosen, piirkondliku politseitöö talituse juht Ivo Haav ning Lõvi Leo andsid kingikasti mänguasjadega üle lasteosakonna juhataja Reet Aasale, kelle sõnul on just mänguasjadest väikestele patsientidele suurt rõõmu. Õnneks oli pisikesi patsiente Lõvi Leod vastu võtmas vaid üks ja temagi oli kohe jõuluks koju saamas. Teised kaks olid veel liiga väikesed, et Leoga kohtuda.

Lääne Prefektuuri heategevusturust on saanud juba väikestviisi traditsioon, samalaadne ettevõtmine toimus ka kevadel ja siis annetatud raha eest spordivarustuse soetamisega Pärnu noorte vabaajakeskust.

NB! Kõik huvilised saavad vaadata meeleolukat uudisklippi kingituste üleandmisest täna 23. detsembril TV3 uudistest ja Kanal 2 uudisprogrammist.

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398