Naiste-ja lastekliinikus on külas arst-residendid Norrast ja Rumeeniast

Noored sünnitusabi ja günekoloogia eriala arst-residendid külastavad Eestit ENTOG (European Network of Trainees  Obstetrics and Gynaecology) programmi raames. Käesoleval aastal saabus Eestisse 20 noort arsti, kellel avaneb võimalus tutvuda oma erialaga seotud osakondadega erinevates haiglates üle Eesti.

Pärnusse saabus 3 noort arsti: Malin Dögl ja Helene Peterson (Norrast) ning Borali Lavyor Denise (Rumeeniast). Malini põhitöökohaks on Akershus Ülikooli Haigla Oslo lähistel, Helenel Sykehuset Levanger Ülikooli Haigla ja DeniseI Dr Ion Cantacuzino Haigla, Bukarestis. Pärnu haigla naiste-ja lastekliinikuga tutvutakse kahel järjestikkusel päeval 07-08.mai 2012.

Noortel arstidel avaneb suurepärane võimalus tutvuda naiste-ja lastekliiniku tööga, neid kaasatakse nii hommikustesse valve üleandmistesse kui ka patsientide vastuvõtmisesse. Nende hinnangul on Pärnu haigla tehnoloogia ja tingimused samasugused kui Norras ja Rumeeniaski, erinevus ilmnes hoopis patsientide osas, keda pidi Pärnu haiglas märksa vähem olema.

Pärnust sõidetakse ära  teisipäeval, 08. mail, et osaleda EBCOG (European Board and College of Obstetrics and Gynaecology) kongressil Tallinnas, mis toimub 09-12.mail 2012.

 

Errit Kuldkepp

turundusspetsialist

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398