Olenemata riigis kehtiva eriolukorra lõpust jätkub Pärnu Haiglas esmaspäevast senine töökorraldus.

Kõikide patsientidega võetakse päev enne registreeritud vastuvõtuaega personaalselt ühendust. Esmase vastuvõtu puhul eelistatakse kaugvastuvõtte. 

Haiglasse vastuvõtule tulekul tuleks arvestada senisest pikema ajavaruga kuna jätkuvalt teostatakse majja sisenemisel läbivaatus ehk triaaž ja tuleb täita tervisedeklaratsioon. Kõikidele hoonesse sisenejatele antakse hoonesse sisenemisel kirurgiline mask ning palutakse see ette panna. Vajadusel juhendatakse maski kasutamisel. Hoonesse sisenejatel ei lubata kasutada oma maske. Pärnu Haiglas kehtib külastuskeeld ja pakkide saatmine patsintidele ei ole lubatud! 

Alates esmaspäevast 18. maist on taas lubatud peresünnitused ja sünnituse juurde on lubatud üks tugiisik, kelleks on lapse isa või lähedane pereliige. Sünnituse juurde tulev pereliige peab olema terve ning sünnitusmajja saabudes palume tal täita tervisedeklaratsiooni ja kontrollime tema kehatemperatuuri. Tugiisik peab kogu haiglas viibimise aja jooksul kandma kirurgilist kaitsemaski ja tal ei ole lubatud vahepealsel ajal haiglast lahkuda. Pereliige peab lahkuma haiglast, kui sünnitaja viiakse sünnitusosakonnast üle sünnitusjärgsesse palatisse. Sünnitoetajaid (doulad) ja teisi alternatiivseid tugiisikuid sünnitusosakonda veel ei lubata.

 

Püsige terved!

Kas te olete veredoonor?

Jah
Ei
Ei, kuid plaanin hakata

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398