Oluline info koostööpartnerile

Lugupeetud koostööpartner

Vastavalt  Riigikogus  vastu  võetud  raamatupidamise  seaduse  muudatustele  saab  alates  1. juulist 2019.a. avaliku sektori üksustele saata üksnes e -arveid.

SA Pärnu Haigla on kohaliku omavalitsuse valitseva mõju all olev sihtasutus, seega ka avaliku sektori asutus.

Käesolevaga informeerime Teid kui oma  lepingupartnerit e-arvete esitamise kohustusest, et saaksite varakult teha vajalikud  ettevalmistused. Palun kontrollige oma majandustarkvara võimalusi e-arvete genereerimiseks ja vajadusel kontakteeruge arendajaga vastava väljundi tekitamiseks.

Selleks, et toetada e-arvetele üleminekut, võimaldab riik e-arvete edastamiseks ja vastuvõtmiseks kasutada raamatupidamistarkvara E-arveldaja. Avaliku sektori üksustele saab  e-arveid E-arveldaja kaudu saata tasuta, piiramatus koguses ja tähtajatult.

E-arveldaja asub ettevõtjaportaalis  https://www.rik.ee/et/e-arveldaja.

SA Pärnu Haiglas on e-arvete edastamisel ja vastuvõtmisel kasutusel Fitek AS e-arvete haldamise lahendus, kus e-posti aadress FFA2668@arved.ee on mõeldud ainult SA Pärnu Haigla ostuarvete vastuvõtmiseks.

Kõikvõimalik muu kirjavahetus, teatised, aktid jm kirjad palume saata endiselt SA Pärnu Haigla postiaadressile arved@ph.ee.

E-arveldajat puudutavate küsimuste korral abistab teid Registrite ja Infosüsteemide Keskus, e-arvetele ülemineku ja kasutamise osas annab selgitusi Rahandusministeerium.    

SA Pärnu Haigla

Ristiku 1, Pärnu 

Taastusravi-ja heaolukeskus (+372) 449 4800 ( E-R 08.00-20.00, L 09.00-14.00)

www.ph.ee

Pärnu Haigla veretalituse Instagram

Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse Facebook ja Instagram

Pärnu Haigla Perekooli Facebook

 

 

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398