Pärnu Haigla katkestab tänasest, 17. märtsist plaanilise ambulatoorse ja statsionaarse ravitöö!

Pärnu Haigla katkestab plaanilise ambulatoorse ja statsionaarse ravitöö, st lõpeb plaaniliste patsientide haiglaravile võtmine, kirurgilised operatsioonid ning diagnostilised uuringud. Jätkub erakorraline ravitegevus. Samuti lõpetatakse hetkel uute aegade broneerimine. Haiglal tuleb tagada esmajärjekorras abi kriitilist ravi vajavatele patsientidele. Võtame ühendust inimestega, kellel on varasemalt planeeritud plaanilised vastuvõtud ja ravi.

Samuti annme teada, et alates 16.03.2020 on suletud SA Pärnu Haigla taastusravi- ja heaolukeskuse bassein, rühmavõimlemise saalid, samuti jõusaal. Ajutiselt ei toimu  ka beebi- ja mängukooli tunde ning väikelaste loovusringi, samuti jäävad ära Perekooli loengud!

Patsientidega võtab ühendust raviarst või haigla esindaja. Otsuse, kuidas konkreetse patsiendiga toimitakse, teeb raviarst patsiendi tervislikku olukorda arvesse võttes. Arsti otsuse alusel toimub vastuvõtu edasilükkamine, kaugkonsultatsioon ehk telefonikonsultatsioon või ravile kutsumine. Telefoni teel teostatava eriarstiabi esmase visiidi puhul patsient visiiditasu maksma ei pea.

Enda aega saab ise tühistada helistades tööpäeval kell 7:30 - 18:00 registratuuri telefonil 4473300 või kirjutades e-posti aadressil visiit@ph.ee; helistades ööpäevaringselt telefonil 446 8229 ja jättes sõnumi automaatvastajale või digiregistratuuris www.digilugu.ee.

Patsientide ja tervishoiutöötajate turvalisuse tagamiseks on jätkuvalt keelatud patsientide külastamine ja patsientidele pakkide saatmine. Tuletame meelde, et erakorralise meditsiini osakonda (EMO) ei tohiks pöörduda COVID-19 nakatunu või isik, kellel ilmnevad haigusele iseloomulikud tunnused (köha, nohu, palavik). Kõigepealt tuleb telefoni teel nõu pidada oma perearstiga, helistada perearsti nõuandeliinile 1220 või hädaabinumbril 112. Samuti palume tungivalt kergemate viirushaiguste tunnustega EMO-sse mitte pöörduda.

Sellest nädalast töötab ka häirekeskuse infotelefon 1247, mis jagab informatsiooni koroonaviirusega seotud küsimustes. Telefon töötab ööpäevaringselt ja on helistajatele tasuta. Telefoni eesmärk on vähendada nii hädaabinumbri 112 kui ka perearsti nõuandetelefoni 1220 ja teiste infotelefonide koormust. 

Millised Taastusravi-ja heaolukeskuse teenused teile meeldivad?

Treeningud saalis
Jõusaal
Basseini treeningud

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398