Pärnu Haigla laste ja noorte vaimse tervise keskusel käisid Erasmus+ projekti raames külas õpetajad Lätist, Slovakkiast ja Makedooniast

Erasmus+ projekti „ Coping with students challenging behaviour“ õpirände raames Pärnu Päikese koolil külas olevad  õpetajad Lätist, Slovakkiast ja Makedooniast külastasid Pärnus viibimise ajal Laste ja noorte vaimse tervise keskust. Projekti eesmärk oli jagada kogemusi, näidata Pärikese kooli eripedagoogilist tööd toimetulemaks õpilaste väljakutseid pakkuva käitumisega, toetada õpetajate ja teiste kooli töötajate professionaalset enesetäiendust ning rahvusvahelist koostööd.

Kõigis neljas koolis õpivad erituge vajavad õpilased ja nende koolide õpetajad tundsid vajadust vahetada kogemusi ja laiendada silmaringi seoses õpilaste väljakutseid pakkuva käitumise osas.

28. novembril külastati Pärnumaa Laste ja Noorte Vaimse Tervise Keskust, kus maakondlik juhtumikorraldaja Kristjan Õunapuu ja rehabilitatsiooni spetsialist Epp Jürisson rääkisid oma osakondade tööst. Külalistel oli erinevaid küsimusi rahastamiste, spetsialistide arvu ja teenuste sisu kohta. Keskuse ringkäigul jäid külalistele silma turvameetmed uste avamisel ja lai valik töövahendeid erinevate spetsialiste kabinettides. Uues majaosas asuv keskus jättis hea mulje.

Kas te olete veredoonor?

Jah
Ei
Ei, kuid plaanin hakata

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398