Pärnu haiglat külastas Pihkva delegatsioon

Reedel, 19. oktoobril, külastasid Pärnu haiglat Pihkva oblasti asekuberner Vera Vassiljevna Jemeljanova, piirkondlike haiglate peaarstid ja tervishoiuvaldkonna töötajad (kokku 18 inimest). Külalised tulid Pärnusse Tartu Ülikooli Pärnu kolledži kaudu.

Nende visiidi laiem eesmärk oli tundma õppida Eesti meditsiinivaldkonda laiemalt. Sellest tulenevalt külastasid nad 18. oktoobril Tartu Ülikooli arstiteaduskonda.

Nende Pärnu linna visiidi ajal külastasid nad Pärnu haigla Ristiku 1 korpust ja õendus-ja hoolduskeskust. Lisaks kohtuti Jaan Lemendikuga, kes tutvustas külalistele Pärnu Perearstikeskust ja perearstide tegevust laiemalt. Külalised jäid oma visiidiga väga rahule, eriti tunnustasid nad meie töötajaid, kes neile innukalt haigla tööst ja toimetustest rääkisid ning oma osakondi tutvustasid. Samuti oli neil hea meel näha, et peale nende viimast visiiti, mis toimus detsembris 2010 on meil nii palju positiivseid muutusi toimunud ning need visioonid, mida tol korral slaididelt nähti, olid tänaseks päevaks juba realiseerunud (õendus-ja hoolduskeskus) või ehitusjärgus (Ristiku 1 juurdeehitus).

 

Errit Kuldkepp

turundusspetsialist

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398