Positiivsed muudatused Pärnu haigla diagnostilises töös

Uuendus toob patsientidele kaasa mitmeid kasulikke muudatusi, mis võimaldavad osa saada veelgi kvaliteetsemast ja tõhustamast eriarstiabi teenusest.

Eelnevalt ühtse üksusena tegutsenud diagnostikateenistus jaguneb alates 01.01.2013 kaheks struktuuriüksuseks: diagnostikateenistus (DIAG) ja radioloogiateenistus (RAD).

Diagnostikateenistus koosneb nüüd laborist, patoloogiaosakonnast ja veretalitusest. Diagnostikateenistuse juhatajana tegutseb dr Ruth Pulk, kes oli eelnevalt labori juhataja. Laborantide ning abiliste tööd koordineerib ülemõde Anneli Pärn ja teenistuse asjaajamise eest vastutab juhiabi Merit Arumäe. Seni eraldiseisva üksusena toiminud verekabinet liitus laboriga ning selle tööd hakkab koordineerima verekabineti vastutav arst.

Eelnevalt diagnostikateenistuse koosseisus tegutsenud radioloogiaosakond kujunes nüüd iseseisvaks Radioloogiateenistuseks, mis on jagatud funktsioonide järgi meditsiinifüüsika-, üldradioloogia-, angiograafia- ja ultraheliüksusteks. Teenistuse juhataja on dr Aadu Simisker, radioloogiatehnikute ning abiliste tööd koordineerib ülemõde Piret Vahtramäe, struktuuriüksuse asjaajamise eest vastutab juhiabi Tiina Rehe.

Positiivseteks uuendusteks patsientidele on märtsis algavad radioloogiatehnikute/ ultrahelispetsialistide iseseisvad vastuvõtud. Juulis on plaan käivitada haigla enda magnetresonantstomograafia (MRT) kabinet uues juurdeehitatavas Ristiku 1 korpuses ning täiendavalt laieneb ka uuringute/protseduuride hulk hübriidoperatsioonitoas, angiograafia valdkonnas.

Seni diagnostikateenistuse koosseisus olnud endoskoopiaüksus liitus kirurgiakliiniku kirurgia ambulatoorse osakonnaga ning selle tööd koordineerib dr Mart Niidu

 

Tutvuge ka uue struktuuriga siin

 

Diagnostikateenistuse kontaktid

Radioloogiateenistuse kontaktid 

 

Pärnu haigla

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398