Selveri heategevuskampaania "Koos on kergem"

Pärnu haigla sünnitusosakonnas anti üle 31. jaanuaril kell 14.00, Selveri heategevusprojekti raames kogutud heategevusraha (3361 EUR), mille abil soetatakse vastsündinute kuulmisskriiningu aparaat. (Pildid)

Haiglate laste- ja sünnitusosakonnad saavad 76 791 eurot heategevusraha

Selveri traditsioonilise heategevusprojekti Koos on kergem raames koguti 15 erineva haigla laste- ja sünnitusosakondade heaolu parandamiseks 76 791 eurot. Heategevusraha koguti kõigis Eesti Selverites oma maakonna haiglale. Abivajavaid lapsi sai toetada iga Selverist tehtud ostuga, sentide ja eurode annetuskastidesse jätmisega ning Lotte sussišokolaadi ostmisega. Kõige enam koguti raha oodatult Tallinnas ja Tartus, aga ka Ida- ja Lääne-Virumaal, Viljandis, Võrus ja Pärnus.

Traditsioonilise heategevusprojekti Koos on kergem raames saavad meie kliendid ja partnerid haiglaid abistada mitmel erineval moel. Novembri teises pooles ja detsembri hakul tehtud igalt ostult eraldati haiglatele 0,64 senti ning kuni jaanuari alguseni müüdi spetsiaalselt kampaaniaks tellitud Lotte sussišokolaade, mille kogutulu läheb samuti haigete laste heaks. Olulise panuse andsid Selveri kliendid, kes jätsid aasta jooksul annetuskastidesse seekord juba eurosente ning partnerid - maiustuste tootja Vilniaus Pergale, hambapastaga tegelev Glaxo Smith Kline ja Axa mslit mv JSC Rigas Dzirnavnieks. Rekordtulemus tuli seekord eelkõige šokolaadide ostu hüppelisest kasvust ning Selverist tehtud ostude arvult. Sularaha jäeti annetuskastidesse mullusega võrreldes pisut vähem.

Tulemus üllatas positiivselt, nii suurt summat ei osanud oodata. Kui mulluse hea tulemuse taga näeme olulist rolli käibelt kadunud kroonil, mida lahkelt annetati, siis seekord räägime juba eurodes tehtud heategudest. Aitäh kõigile, kes oma panuse andsid! Selle projekti edu võtmeks on just kohalik müük, sest inimeste jaoks on tähtis aidata oma kodukoha haiglat ja oma kogukonna lapsi. Paljude inimeste väike heategu annab haiglatele suure rahasüsti, kommenteeris projekti tulemust Selveri keti juht Andres Heinver.  

Suurim toetussumma, 26 753 eurot, läheb Tallinna Lastehaiglale uue narkoosiaparaadi ostmiseks. Tartu Ülikooli Kliinikumi sünnitusosakond saab seekord kasutada kogutud 11 347 eurot sünnitegevuse tsentraalse jälgimise programmi soetamiseks.

Selver korraldab heategevusprojekte laste abistamiseks juba kaheksandat aastat. Eelmiste kampaaniate raames on kokku kogutud ligikaudu 4 miljonit krooni ( 255 600 euro). Mullu anti haiglatele 1,17 miljonit krooni (74 576 eurot).

Järgnevalt on toodud annetuste summa, otstarve ja üleandmise ajad erinevatele haiglatele:

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398