Suvistest muudatustest Pärnu Haiglas

Kolmapäevast, 17. juunist ei tule Pärnu Haiglas täita enam paberkandjal tervisedeklaratsioone. Kehtima jäävad kontrollpunktid hoonesse sisenemisel nii peahoone fuajees kui Ristiku tervisekeskuses, kus jätkuvalt palutakse patsientidel ja nende saatjatel teostada käte desinfektsioon, panna ette hoones kandmiseks mask, küsitletakse sümptomite osas ning mõõdetakse kehatemperatuuri. Majas kehtib külastuskeeld ja pakkide saatmine patsientidele ei ole lubatud!

Suveperioodil on haigla hoone avatud E-R 7.30-18.00. L ja P on maja peauks suletud. Patsiendid, kellel on vastuvõtuaeg laupäeval, sisenevad kõrvaluksest. Haigla labor on avatud E-N 7.30-17.00 ja R 7.30-16.00. Uuendusena pöördub patsient esmalt labori registratuuri, võtab järjekorranumbri ning jääb teenindamise ootele. Ristiku Tervisekeskus on avatud E-N 07.45-18.00 ja R 07.45-13.00.

22. juuni on Pärnu Haigla peasissepääs ja Ristiku Tervisekeskus patsientidele avatud kuni kella 13.00–ni, 23. ja 24 juunil on maja suletud. Väljaspool perearsti tööaega on võimalus helistada perearsti nõuandetelefonile 1220, mis töötab ööpäev läbi, ka nädalavahetustel ja riiklikel pühadel. Erakorraliste probleemidega pöörduda Pärnu Haigla erakorralise meditsiiniabi osakonda või kutsuda kiirabi helistades telefonil 112.

Info perearstidelt - Perearsti puhkuse ajal on ägeda haigestumise korral võimalik pöörduda asendusarsti poole (eelnevalt aeg kokku leppida telefoni teel). Planeeritavad terviseküsimused palume ette võtta oma perearsti juures. Jooksev info, telefoninumbrid, vastuvõtuajad ja  perearsti/pereõe puhkuste ajad on leitavad kodulehelt www.pak.ee.

Infoks rasedatele - Sünnituse juurde on lubatud üks tugiisik, kelleks on lapse isa või lähedane pereliige. Sünnituse juurde tulev pereliige peab olema terve. Tugiisik peab kogu haiglas viibimise aja jooksul kandma kirurgilist kaitsemaski ja tal ei ole lubatud vahepealsel ajal haiglast lahkuda. Pereliige peab lahkuma haiglast, kui sünnitaja viiakse sünnitusosakonnast üle sünnitusjärgsesse palatisse. Sünnitoetajaid (doulad) ja teisi alternatiivseid tugiisikuid sünnitusosakonda veel ei lubata. Ultraheli uuringutele palutakse rasedal tulla üksi, seal ei ole tugiisik lubatud.

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398