Tähelepanu Pärnu Haiglasse pöördujad!

Esmaspäevast, 23. märtsist on Pärnu Haigla patsientidele avatud E-R 7.30-16.00. Patsientide sisenemiseks on avatud haigla peasissepääs. Taastusravi- ja heaolukeskuse sissepääs on ajutiselt suletud. Psühhiaatriakliiniku patsiendid pääsevad majja läbi psühhiaatriakliiniku erakorralise vastuvõtu. EMO jätkab tavapärase töökorraldusega (24/7).  

Palume majja sisenedes järgida teenindaja korraldusi.  Fuajeesse on sisse seatud kontrollpunkt, mille läbivad kõik majja sisenevad patsiendid – patsienti küsitletakse ning mõõdetakse tema kehatemperatuur.

Pärnu Haiglas on peatatud plaaniline statsionaarne ravitöö, st lõpeb plaaniliste patsientide haiglaravile võtmine, kirurgilised operatsioonid ning diagnostilised uuringud. Jätkub erakorraline tervishoiuteenuse osutamine. Ambulatoorne ravitöö on ümber korraldatud ja arstid konsulteerivad patsiente kaugvastuvõtu vormis. Võtame ühendust kõigi  patsientidega, kellel on varasemalt planeeritud ambulatoorne vastuvõtt ja haiglaravi. Jätkuvalt kehtib Pärnu Haiglas külastuskeeld ja keelatud on ka pakkide saatmine haiglaravil viibivatele patsientidele.

Tuletame meelde, et erakorralise meditsiini osakonda (EMO) ei tohiks pöörduda COVID-19 nakatunu või isik, kellel ilmnevad haigusele iseloomulikud tunnused (köha, nohu, palavik). Kõigepealt tuleb telefoni teel nõu pidada oma perearstiga, helistada perearsti nõuandeliinile 1220 või hädaabinumbril 112. Samuti palume tungivalt kergemate viirushaiguste tunnustega EMO-sse mitte pöörduda.

Eelmisest nädalast töötab ka häirekeskuse infotelefon 1247, mis jagab informatsiooni koroonaviirusega seotud küsimustes. Telefon töötab ööpäevaringselt ja on helistajatele tasuta. Telefoni eesmärk on vähendada nii hädaabinumbri 112 kui ka perearsti nõuandetelefoni 1220 ja teiste infotelefonide koormust. 

Pärnu Haigla on avanud ämmaemandate nõuandeliini, kust saavad nõu kõik Pärnu Haiglas arvel olevatele rasedad ja Pärnu Haiglasse sünnitama tulla planeerivad beebiootel emad. Ämmaemandaga saab ühendust telefonil 4473510 ja nõuandeliin töötab E-R kella 8-16. Telefoni teel vastatakse küsimustele seoses eriolukorras kehtestatud piirangutega Pärnu Haiglas, samuti saab nõu küsida seoses peatse sünnitusega.

Olge terved!

Millised Taastusravi-ja heaolukeskuse teenused teile meeldivad?

Treeningud saalis
Jõusaal
Basseini treeningud

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398