Üks küsimus otsustajatele

Aastast 2011 on saanud minevik. Ja enam kui olevik on 2012 alles tulevik. Milliseks see isiklikus plaanis kujuneb, on meie enda teha. Ent laiemalt vaadates nendegi, kelle käed hoiavad tüüri. Sestap läkitas Pärnu Postimehe toimetus 03.01.2012 Pärnu vägevatele personaalse küsimuse. Küsimuse, mis küllalt hägune selleks, et anda vastajale võimalus vaadata enda mätta otsast tagasi eilsele, peatuda tänases, mõelda homsele ja rääkida ära see, mis südamel.

Pärnu Postimehe versiooni vastustest saab lugeda SIIT.

Kärpimata kujul Urmas Sule vastus toimetusele kõlas aga nii.

Küsimus siis selline: Kops üle maksa?


Pärnu haigla ja kogu tervisesektori  suurimaks väljakutseks on jätkuvalt tasakaalu leidmine kasvavate ootuste ja piiratud ressursside vahel. Selle olukorraga edukas toime tulemine on võimalik vaid väga paljude tarkade, teotahteliste ja koostööle orienteeritud inimeste ühise koordineeritud tegevusena. Meil Pärnus on need inimesed olemas ja see on väga suur õnn!


Pärnu haigla kollektiivi strateegiline eesmärk järgnevateks aastateks on konkurentsivõime tõstmine uuele tasemele. Oleme MASU perioodi targasti läbi teinud ja loonud arenguhüppeks piisavalt head eeldused. Abivajajatele tahame pakkuda kaasaegsel  tasemel parimat abi kodukohale võimalikult lähedal. Noortele arstidele ja õdedele pakume häid arenguvõimalusi ühtses karastunud meeskonnas. Kogukonnale pakume aga uusi väärtust loovaid töökohti ja seda mitte ainult tervishoiutöötajatele. Haritud inimesed on suur väärtus nii linnale kui ka maakonnale!  


Nende eesmärkide saavutamiseks tänases muutlikus reaalsuses on esmatähtis kahe jalaga maa peal olla ja silmad-kõrvad lahti hoida. Emotsionaalse tõe kuulutamise ja vastandumise varjus võib nii mõnigi oluline detail tähelepanuta jääda. Oskus kuulata mõistuse häält ja avatud olek annavad sageli palju parema tulemuse!


Loodan siiralt ja südamest, et saame Pärnu Postimehe veergudel käesoleval aastal lugeda palju lugusid meie ühistest õnnestumistest ja kordaminekutest. Jutud  mida me endast räägime  ja viis kuidas seda teeme määrab paljuski teiste inimeste suhtumise Pärnumaasse ja pärnakatesse!


Õnne, hoolivust ja mõistmist meile kõigile uuel 2012-ndal aastal!

Urmas Sule
juhatuse esimees
SA Pärnu haigla

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398