Veresoontekirurgid alustavad vastuvõttudega Pärnu haiglas

Aprillikuus alustab Pärnu haigla koostööd SA Tartu Ülikooli Kliinikumi veresoontekirurgidega, kes teevad Pärnus algust ambulatoorsete vastuvõttudega.  

Pärnu haiglas hakkavad kahel korral kuus käima tuntud ja tunnustatud ning kogemustega veresoontekirurgid dr. Jüri Lieberg ning dr. Asser Aavik.

Vastuvõtud toimuvad laupäeviti kabinetis C217 ning aprillikuu vastuvõtud leiavad aset 6. aprillil ning 27. aprillil.     

Patsiente on võimalik arstide vastuvõttudele registreerida tavalises korras läbi haigla registratuuri. Vajalik on saatekiri  eriarsti vastuvõtule. Registreerimine toimub Pärnu haigla registratuuri kaudu telefonil 44 73 300.                              

Konsultatsioonile võib saata lisaks ala- ja ülajäseme veresoonte probleemidega patsientidele ka kaelaveresoonte ning  muude vaskulaarsete probleemidega patsiente.

Veresoontekirurgias tegeletakse nii arterite kui veenide haiguste diagnostika ja raviga.  

Veresoontekirurgias diagnoositakse ja ravitakse nii magistraalarterite kui ka pindmise veenisüsteemi haigusi. Ühtlasi kasutatakse kõhuaordi, ala-ja ülajäseme arterite ning unearterite patoloogiaga patsientide ravis nii kirurgiliselt kui ka veresoonesiseselt säästvaid meetodeid (laiendamine, stentimine jt) või kombinatsiooni neist mõlemast. Nii veeni- kui ka arteriaalse haigusega patsiendi diagnostikas on võimalus kasutada erinevaid instrumentaalseid uuringuid, milles ollakse võrdsed teiste Euroopa veresoontekirurgia keskustega. Erinevate uuringuvõimaluste kasutamine lubab valida patsiendi jaoks parima lahenduse.          

Pärnu haigla kirurgiakliinik ja radioloogiateenistus

 

Eda Amur

Kommunikatsioonispetsialist

tel. +3724473121

e-post  eda.amur[at]ph.ee

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398