Oleme uhkusega Pärnumaa Toiduvõrgustiku - OTT ametlik müügipunkt igal teisipäeval kell 15.45-16.30.
Pärnu Haigla kolleegidest saavad teenetemärgi dr Katrin Antsov, õde Aita Kütt ning lisaks pälvis auraha Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ülle Ernits 
Meil on suur rõõm teatada, et märtsikuus (18-31.03.2019) pakume 20% soodustust
Möödunud aasta lõpus toimus Pärnu Haigla ja Terviseametiga koostöös projekti „Sinu käed päästavad elu". Projekt viidi läbi perioodil 10.10-30.11.2018 ning selle raames tutvustati elanikkonnale kiirabitööd.
Üle poolte Eesti elanikest on rahul tervishoiuskorraldusega ja võrreldes varasemaga on oluliselt paranenud ka inimeste hinnang arstiabi kättesaadavusele, selgus haigekassa ja Kantar Emori poolt läbiviidud uuringust. 
Esmaspäeval, 11. märtsil 2019 täitus Pärnu Haigla konverentsisaal lahedate Paikuse Põhikooli noortega
Tööfüsioterapeudid on kursis elukutsest tulenevate tervisemuredega.
Vaadake, kui meeleolukalt möödus tänane naistepäev (08.03.19) Pärnu Haigla naistenõuandlas.
Meil on hea meel teatada, et märtsi kuus liitub Pärnu Haigla naiste- ja lastekliiniku kollektiiviga tunnustatud ja hinnatud loote ultrahelispetsialist Dr. Valeria Angioni.
Kõikide Pärnu Haigla sotsiaalmeedia kanalite kaudu jõudsime 1 500 103 inimeseni
Teisipäeval, 19. veebruaril kell 11-16 toimus taaskord Pärnu Haigla doonoripäev Port Arturis. 
Tartu Ülikooli Kliinikum tänab SA Pärnu Haiglat väärtusliku panuse ja suurepärase koostöö eest elundidoonorluse ja elundisiirdamise arendamisel Eestis.
Arstitudengid pidasid nädalavahetusel Pärnu Haiglas oma talveseminari. Valdav osa üliõpilastest olid 4-5. kursuse üliõpilased.
Ilma arstide, õdede ning teiste spetsialistideta ei saa me kvaliteetset tervishoiuteenust pakkuda ega teenuste kättesaadavust vähemalt praeguselgi tasemel hoida. 
Imeline, sügav ja tähenduslik kiitus laekus Pärnu Haigla dr Maarja Nõmmannile ning ämmaemandale Angela Anderssonile 
Doonoripäev Endla teatris

08. veebruar 2019

Doonorid armastavad kultuuri! Pärnu Haigla veretalitus ootab kõiki heategijaid 12. veebruaril, kell 9-11 vereloovutusele Endla Teatri sammassaali!
Pärnu linnavolikogu otsustas anda vapimärgi Andres Laanemetsale, Eha Vellendile ja Ester Vilgatsile ning teenetemärgi Maie Nuustile. 
Ootame kõiki heategijaid 19. veebruaril kell 11-16 doonoripäevale Port Artur 2teisele korrusele.
Taas on lõppenud aasta kestnud Selveri heategevuskampaania "Koos on kergem". Seekordne summa, mis Pärnu heade inimeste ja kolme tubli Pärnu Selveri abiga kokku koguti oli 3700 eurot.
MTÜ Elu Dementsusega avas infoliini MTÜ Elu Dementsusega avas infoliini, kus nõustatakse dementsusega diagnoositud inimesi ja nende lähedasi, aga ka spetsialiste ja teenuseosutajaid. Infoliin pakub dementsusest puudutatud inimestele ja spetsialistidele vajalikku kuulamist, tuge ja praktilist nõu lahendusteni jõudmisel.

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398