Pärnu Haigla veretalitlus ootab nii uusi kui ka püsidoonoreid verd loovutama teisipäeval, 18. vee
Reedel, 14. veebruaril ootab Pärnu Veretalitus kõiki uusi ja
Pärnu Haigla Veretalituse kvaliteedijuht Rahel Reimal käis täna hommikul Tre Raadios rääkimas doonorlusest ja doonoriks olemisest. Kuula Raheli mõtteid siit.
Pärnu haigla infektsioonikontrolli arst doktor Kadi Kenk selgitas haigla valmisolekut kulutulena kogu maailmas leviva viirusega toimetulekuks jajagas soovitusi elanikele. 
Jaanuari lõpus annab Selver Eesti  üle 16 haigla laste- või sünnitusosakonnale heategevuskampaaniaga “Koos on kergem” ko
Pärnu Haigla arst-reumatoloog Karin Ratnik vastab ajakirjaniku küsimustele reuma kohta, kuigi Karini sõnul meditsiin päris sellist sõna ei tunnista.
Et alkoholiprobleemidega autojuhte kainele rajale suunata, on Lääne ringkonnaprokuratuur ja Pärnu haigla psühhiaatriakliinik teinud alates 2017. aastast koostööd projekti "Kainem ja tervem Eesti" raames.
Reedel, 24. jaanuaril allkirjastati SA Pärnu Haigla ja OÜ Pärnu Perearstid vaheline üürileping
Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) kuulutas 2020. aasta õdede ja ämmaemandate aastaks, et juhtida tähelepanu õdede ja ämmaemandate puudusele tervishoiusüsteemis
Suure kurbusega teatame, et Pärnumaa Toiduvõrgustik OTT on pärast põhjalikku kaalumist j
Pärnumaa omavalitsuste liidu (POL) üldkogu otsustas maakonna kõrg
Pärnu haigla fuajees asuv Apotheka apteek (Ristiku haruapteek) annab teada, et on seoses remonditöödega ajutiselt suletud vahemikus 11.-26. jaan
Virtuaaltuur tutvustab Pärnu Haiglas sündiva lapse sünniteed. Film annab tulevastele lapsevanematele ettekujutuse sellest, mis neid enne ja pärast sünnitust haiglas ootab, kuhu esmalt pöörduda, mida haiglasse kaasa võtta ning selgitab miks ja milliseid tegevusi ema ja lapsega sünnitegevuse käigus ja pärast seda tehak
Treener Laura Siimensoni eestvedamisel stardib 13. jaanuaril kell 18.00 Pärnu Haigla taastusravi- ja heaolukeksuses uus keha ja meele treening.Treeningus kasutatakse erinevaid jooga ja pilatese elemente ning liikuvusharjutusi. Treening arendab liigeste liikuvust, painduvust ja tasakaalu, parandab rühti, tugevdab lihaseid ning vähendab lihaspinget ja stressi.  
Sõeluuring on terviseuuring, mis on mõeldud eelkõige tervetele, ilma kaebuste ja sümptomiteta naistele emakakaela- või rinnavähi varaseks avastamiseks. Eestis kutsutakse emakakaelavähi sõeluuringule naisi vanuses 30–55 ja rinnavähi sõeluuringule naisi vanuses 50–69.
​Möödunud 2019 aastal nägi Pärnu Haiglas ilmavalgust 847 vastsündinut.  Neist 439 poissi ja 408 tüdrukut, nende seas 13 paari kaksikuid.
Tervise Arengu Instituut kutsub suitsetajaid, kes on juba pikemat aega mõelnud, et võiks suitsetamisest loobuda, kuid ei tahaks seda päris üksi teha, loobuma tubakast ja tegema koos teiste suitsetajatega Sigarexiti. Sigarexiti avapauk on 1. jaanuaril 2020 ja kestab kuni 31.jaanuarini.
Pärnu Haigla veretalitlus ootab nii uusi kui ka püsidoonoreid verd loovutama neljapäeval, 2. jaanuaril 11.00-17.00 Pärnu Haigla veretalituses toimuval doonoripäeval.
Meil on hea meel teatada, et 14.12.19 pakume perele võimalust tulla ujuma koos oma imiku või väikelapsega!
Uuringutele kutsutakse 30–55-aastaseid ravikindlustatud naisi iga viie aasta järel.

Kas te olete veredoonor?

Jah
Ei
Ei, kuid plaanin hakata

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398