Neljapäeval 26.märtsil kutsume doonoreid Veretalitusse verd loovutama juba hommikul kell 9.00-st alates kuni õhtul 17.00-ni.
Esmaspäevast, 23. märtsist on Pärnu Haigla patsientidele avatud 7.30-16.00. Patsientide sisenemiseks haiglasse on avatud haigla peasissepääs. 
Pärnu Haigla avab tänasest ämmaemandate nõuandeliini, kust saavad nõu kõik Pärnu Haiglas arvel olevatele rasedad ja Pärnu Haiglasse sünnitama tulla planeerivad 
Pärnu Haigla katkestab plaanilise ambulatoorse ja statsionaarse ravitöö, st lõpeb plaaniliste patsientide haiglaravile võtmine, kirurgilised operatsi
Meie personali ja majas viibivate haigete kaitseks ei ole tänasest, 16. märtsist ajutiselt võimalik saata haiglas viibivatele lähedastele pakke.  Täname mõistva suhtumise eest!
Seoses Eestis välja kuulutatud eriolukorraga saavad haigestunud või hoolduslehte vajavad töötavad inimesed selle patsiendiportaalis digilugu.ee ise avada.
Seoses Covid-19 viiruse laialdase levikuga ei lubata ajutiselt peresünnitusi kuni olukorra lahenemiseni!  
Pärnu Haigla annab teada, et ambulatoorsed vastuvõtud toimuvad hetkel tavapäraselt. Kuid seoses levivate respiratoorsete 
Märtsikuust on Pärnu Haiglas kasutusel rõõmsavärvilised kaardid sõnumiga „Suurim tänu on aitäh“.  Kutsume kaartidega üles inimesi märkama ja tagasisidet andma
Pärnu linnavolikogu otsustas anda linna teenetemärgi 16 inimesele, kellel on silmapaistvaid teeneid Pärnu linna ees.
Seoses märgatava haigestumise tõusuga respiratoorsetesse viirusinfektsioonidesse ei saa meie haiglas alates kolmapäevast, 4. märtsist 2020 haiglaravil olevaid patsiente külastada.  
Terviseamet töötab koos Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) ning Haiguste Ennetamise ja Tõrje Euroopa Keskusega (ECDC), rahvusvaheliste partnerite ja valitsustega, et jälgida viiruse levikut ja tagada Eesti valmisolek inimeste tervise kaitseks ja nakkuse leviku tõkestamiseks.
Pärnu Haigla veretalitlus ootab nii uusi kui ka püsidoonoreid verd loovutama teisipäeval, 18. vee
Reedel, 14. veebruaril ootab Pärnu Veretalitus kõiki uusi ja
Pärnu Haigla Veretalituse kvaliteedijuht Rahel Reimal käis täna hommikul Tre Raadios rääkimas doonorlusest ja doonoriks olemisest. Kuula Raheli mõtteid siit.
Pärnu haigla infektsioonikontrolli arst doktor Kadi Kenk selgitas haigla valmisolekut kulutulena kogu maailmas leviva viirusega toimetulekuks jajagas soovitusi elanikele. 
Jaanuari lõpus annab Selver Eesti  üle 16 haigla laste- või sünnitusosakonnale heategevuskampaaniaga “Koos on kergem” ko
Pärnu Haigla arst-reumatoloog Karin Ratnik vastab ajakirjaniku küsimustele reuma kohta, kuigi Karini sõnul meditsiin päris sellist sõna ei tunnista.
Et alkoholiprobleemidega autojuhte kainele rajale suunata, on Lääne ringkonnaprokuratuur ja Pärnu haigla psühhiaatriakliinik teinud alates 2017. aastast koostööd projekti "Kainem ja tervem Eesti" raames.
Reedel, 24. jaanuaril allkirjastati SA Pärnu Haigla ja OÜ Pärnu Perearstid vaheline üürileping

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398