Navigate to content
Teksti suurus
Reakõrgus
Kontrast
Vaegnägijale

Infotelefon 447 3301

COVID-19 vastu vaktsineerimine

COVID-19 vaktsineerimine Eestis – ametlik info vaktsineeri.ee leheküljelt.

Kõik soovijad saavad aega saab broneerida:

  • üleriigilises digiregistratuuris
  • riigiinfo telefonil 1247 (E–P kl 8.00–20.00). Telefoni teel saab aegu broneerida kõikidesse vaktsineerimiskohtadesse üle Eesti. Numbril saab vastuseid ka COVID-19 vaktsineerimise kohta tekkivatele küsimustele. 
  • Pärnu Haigla registratuuri telefonil 447 3300

 

Juhul, kui Teil ei ole võimalik kokkulepitud ajal vastuvõtule tulla, võtke palun vastuvõtuaja muutmiseks ühendust registratuuri telefonil 447 3300.

Tulge kohale 5 minuti varem, et registreerida oma saabumine. Tulge kohale ilma saatjata, v.a siis, kui vajate abi liikumisel. Võtke kaasa ID-kaart ja kui Teil on olemas, siis ka vaktsineerimispass. Alaealistel palume tulla vaktsineerima koos lapsevanema või seadusliku esindajaga. 12-15 aastase lapse vaktsineerimisel tuleb täita lapsevanema nõusolek, selle kohta saab täpsemalt lugeda siit. 

Lapsevanemal tuleb enne vaktsineerimist täita nõusolekuvormil eestkostja rida, vormi leiab siit:

 

Vaktsineerimise kohta saab täiendavat infot haigla infotelefonil 447 3301 Vaktsineerimisega seotud tervisealastes küsimustes pöörduge oma perearsti poole või küsige nõu Perearsti nõuandeliinilt lühinumbril 1220.

Enne aja broneerimist palume arvestada, et II doosiga vaktsineeritakse kindla aja pärast. Näiteks Pfizer/BioNTech II doos manustatakse 6 nädala pärast. Moderna mRNA vaktsiini (Spikevax) II doos manustatakse 4 nädala pärast. Palume veenduda, et II doosi aeg Teile sobib.

Vaktsineerima tulijal peab olema kaasas isikut tõendav dokument. Kogu vaktsineerimise protsess võtab aega umbes 30 minutit (saabumine, registreerimine, vaktsineerimine ja 15 minutit jälgimisalal viibimist).

Loe lisaks COVID-19 vaktsiini ja vaktsineerimise kohta siit:

 

Koostatud/Ajakohastatud 22.07.2021