Navigate to content
Teksti suurus
Reakõrgus
Kontrast
Vaegnägijale

Infotelefon 447 3301

Tervise paketid

 

Tervise heaks!

Palume kohale tulla 10-15 minutit enne teenuse algustVastavalt protseduuride eripärale ja Teie parema teenindamise eesmärgil planeeritakse erinevate teenuste vahele vaheajad. Protseduure teostavad vastavalt tegevusele füsioterapeudid, massöörid ja füsioterapeudi abilised

 

Hingamise ja üldfüüsilise võimekuse heaks

Pakett on sobilik tolmuses keskkonnas töötavatele inimestele ja suitsetajatele hingamisteede puhastamiseks ning infektsioonhaiguste ennetamiseks. Samuti sobib ka vähe liikuvatele inimestele üldise füüsilise jõudluse ja hingamise parandamiseks ning hingamisteede haigustega patsientidele.

 • Füsioteraapia basseinis rühmas  (30 min)
 • Klassikaline käsimassaaž rindkerele, õlavöötmele  (20 min)
 • Soolaravi  (40 min)

Kirjeldus: Kõigepealt suunatakse Teid grupi basseinitreeningule, mille eesmärgiks on tugevdada lihaste ja hingamissüsteemi, parandada südame-veresoonkonna tööd ning vähendada lihaspinget.

Basseinitreeningule järgneb klassikaline käsimassaaž rindkerele ja õlavöötmele. Massaaži tulemusena  väheneb lihaspinge, paraneb lihaste ainevahetus  ja suureneb nende vastupidavus. Lõpetuseks suunatakse Teid hingamisteid puhastava ja hingamist hõlbustavale soolaravi protseduurile.

 

Jalgade tervise heaks

Pakett sobib väga hästi jalgade ülekoormuse korral väsimuse vähendamiseks, vereringe ja ainevahetuse ergutamiseks jalgades.

 • Jalgade keerisvann  (20 min) 
 • Klassikaline käsimassaaž alaseljale, jalgadele  (20 min) 
 • Parafiin-aplikatsioonid labajalgadele (20 min)

Kirjeldus: Alustuseks teostatakse keerisvanni protseduur jalgadele.  Vannis keerleval veel on kerge masseeriv toime, mis parandab kudede ainevahetust ja verevarustust ning vähendab  lümfaatilist turset.

Keerisvannile järgneb käsimassaaž alaseljale ja  jalgadele. Massaaži tulemusena  väheneb lihaspinge, paraneb lihaste ainevahetus  ja suureneb nende vastupidavus.

Viimasena  teostatakse parafiini aplikatsioon jalgadele. Sooja toimel paraneb verevool ja ainevahetus kudedes, väheneb lihaspinge ja paraneb liigesliikuvus.

 

 Käte tervise heaks

Pakett sobib suurepäraselt käte ülekoormuse ja labakäte liigeste kulumise korral valude vähendamiseks, samuti verevarustuse ja ainevahetuse ergutamiseks kätes.

 • Käte keerisvann  (20 min)
 • Klassikaline käsimassaaž õlavöötmele ja kätele (20 min)
 • Parafiin-aplikatsioonid labakätele (20 min)

Kirjeldus: Pakett algab keerisvanni protseduuriga kätele.  Vannis keerleval veel on kerge masseeriv toime, mis parandab kudede ainevahetust ja verevarustust ning väheneb  lümfaatiline turse.

Keerisvannile järgneb käsimassaaž õlavöötmele ja kätele. Massaaži tulemusena  väheneb lihaspinge, paraneb lihaste ainevahetus  ja suureneb nende vastupidavus.

Viimasena  teostatakse parafiini aplikatsioonid kätele. Sooja toimel paraneb verevool ja ainevahetus kudedes, väheneb lihaspinge ja paraneb liigesliikuvus.

 

Liigeste tervise heaks

Pakett on sobilik liigesehaigustega patsientidele ja neile, kellel esinevad sundasendis töötamisest, tööpingetest ning sportlikust tegevusest lihaspinge ja lihasvalud.

 • Külmravi krüotünnis  (1-3 min)
 • Füsioteraapia individuaalse juhendamisega koos kodutreeningu programmiga (1h) 
 • Massaaž massaažitoolil  (20 min)

Kirjeldus: Kõigepealt suunatakse teid üldise külmaravi protseduuriga külmakapslisse, kus temperatuur on  miinus (-110; -120 kraadi). Külma toimel vähenevad valu ja liigesjäikus, mistõttu toimub ravivõimlemine külmaravi järgselt ja on kordades tulemuslikum. Individuaalne ravivõimlemine toimub füsioterapeudi juhendamisel, kes vajadusel koostab ka kodutreeningu kava Physio Tools programmi abil (s.o harjutusvara kirjelduste ja piltidega).

Paketi viimaseks osaks jääb lihaseid lõõgastav massaaž  spetsiaalsel massaažitoolil.

 

Naha tervise heaks

Pakett on sobilik kõigile, kes soovivad oma üldist heaolu parandada ja emotsionaalsest pingest vabaneda.

 • Ravivann - hüdromassaaž nahaõliga (20 min)
 • Soolaravi  (40 min)
 • Massaaž massaažitoolil koos valgusraviga (20 min)

Kirjeldus: Pakett algab hüdromassaažiga vannis,  kus vanniveele lisatakse nahka niisutavat ja pehmendavat  vanniõli.  Vee keskkonnas lõõgastuvad lihased, väheneb emotsionaalne pinge, paraneb verevool ja ainevahetus kudedes ning lümfi äravool.

Vanniprotseduurile järgneb soolaravi soolakambris. Nahapinnale sattudes puhastavad soolaosakesed nahka, taastavad naha normaalset bakterite kooslust ja parandavad verevarustust.

Paketi viimaseks osaks jääb lihaseid lõõgastav massaaž  spetsiaalsel massaažitoolil ja meeli tasakaalustav valgusravi.

 

Selja tervise heaks

Pakett on sobilik krooniliste ja igapäevasest tööst tingitud seljakaebuste ennetamiseks ja ravimiseks, samuti rühihäiretest tingitud probleemide ravimiseks ja süvenemise ennetamiseks.

 • Veealune duššmassaaž (15 min) või ravivann – hüdromassaaž  (20 min)
 • Füsioteraapia individuaalse juhendamisega  koos kodutreening programmiga (1h )
 • Klassikaline käsimassaaž õlavöötmele, seljale (20 min)

Kirjeldus:  Pakett algab veealuse duššmassaaži või ravivanni – hüdromassaažiga.  Vee keskkonnas lõõgastuvad lihased, väheneb emotsionaalne pinge, paraneb verevool ja ainevahetus kudedes ning lümfi äravool. Veealusel duššmassaažil on tugevam masseeriv toime, ravivannil aga lõõgastav toime.

Veeprotseduurile järgneb individuaalne ravivõimlemine füsioterapeudi juhendamisel. Harjutuste valikul lähtutakse patsiendi probleemidest: lülisammast toetavate lihaste tugevdamine, rühi korrigeerimine ja lihaspinge vähendamine. Vajadusel koostab füsioterapeut sobiva kodutreeningu kava Physio Tools programmi abil (harjutusvara kirjelduste ja piltidega).

Võimlemisele järgneb lõõgastav käsimassaaž õlavöötme

Koostatud/Ajakohastatud 04.01.2023