Navigate to content
Teksti suurus
Reakõrgus
Kontrast
Vaegnägijale

Infotelefon 447 3301

28. veebruar 2024

Terviseminister Riina Sikkut külastas Pärnu Haiglat

Minister Riina Sikkut Pärnu Haiglas

Terviseminister Riina Sikkut külastas 26.02.24 Pärnu Haiglat, et tutvuda siinse elu-oluga ja arutada meie tervishoiusüsteemi ees ootavaid arenguid ja muutusi. Delegatsiooni kuulusid ka Sotsiaalministeeriumi nõunikud Susanne Rosenberg ja Leena Kalle.

Terviseminister Riina Sikkut külastas 26.02.24 Pärnu Haiglat, et tutvuda siinse elu-oluga ja arutada meie tervishoiusüsteemi ees ootavaid arenguid ja muutusi. Delegatsiooni kuulusid ka Sotsiaalministeeriumi kommunikatsiooniosakonna meediasuhete nõunik Susanne Rosenberg ja Tervisesüsteemi arendamise osakonna nõunik Leena Kalle. Haigla poolt tervitasid külalisi Pärnu Haigla juhatuse esimees dr Urmas Sule, õendusteenistuse juhataja Kaie Kütt ja kirurgiakliiniku juhataja dr Margus Krabi.

Pärnu Haigla visiooniks on: Olles usaldusväärne, uuendusmeelne ja hooliv ravimeeskond, pakume inimestele õiget teenust, õigel ajal ja õiges kohas kogu elukaare vältel. Pärnu Haigla juhatuse esimees dr Urmas Sule andis ülevaate, kuidas toimib koostöö erinevate osapoolte vahel, et igapäevaselt visiooni ellu viia ning millised on edasised arengusuunad. Ringkäigul läbi peahoone oli võimalus üle ukse piiluda erakorralise meditsiini osakonna toimetusi. Sünnitusosakonnas oli rõõm tõdeda, et hoolimata rekord väikesest sündide arvust, olid külastuse ajal kõik perepalatid täis. Minister külastas ka Haigla uuenenud nakkusosakonda, kus dr Kadi Kenk andis põhjaliku ülevaate isolatsiooni vajavate patsientide uutest ravivõimalustest. Uues esmatasandi tervisekeskuses tõdeti ühiselt, et suured plaanid teostuvad ainult tänu heale koostööle ning haigla kui organisatsiooni areng peab toetama kogukonda ja riiki. 

Riina Sikkut külastas Pärnu Haiglat ka aastal 2018. Viis aastat tagasi avaldas talle muljet kaasaegne psühhiaatria osakond ja õendus-hoolduskeskus Ravi tänaval. Seekord jäid eredamalt meelde uuenenud nakkusosakond, isolatsioonipalatid ja esmatasandi tervisekeskus.