Navigate to content
Teksti suurus
Reakõrgus
Kontrast
Vaegnägijale

Infotelefon 447 3301

Tudengile

Pärnu Haigla on Pärnumaa ja osaliselt ka Lääne- , Saare– ja Hiiumaa elanikke teenindav keskhaigla, mis osutab ööpäevaringset ambulatoorset ja statsionaarset eriarstiabi. Meie tegutsemist toetavad haigla personalipoliitika ja kaasaegne töökeskkond ning Pärnu Haigla roll koolitus- ja praktikabaasina. Pärnu Haigla on praktikantide poolt hinnatud praktikabaas, kuhu soovitakse meeleldi tulla ja mida praktikakohana soovitatakse ka kaasüliõpilastele.

Pärnu on parim koht elamiseks, õppimiseks, töötamiseks

Majutusvõimalused

Pärnu Haigla pakub tudengitele ja residentidele majutusvõimalust haigla majutusplokis (Ristiku tn 1) või Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õpilaskodu.  Majutusploki tuba maksab 5 ja õpilaskodu 6,50 / ööpäev.

Majutuse soovi korral tuleb oma soovist teada anda e- postile majutus[at]ph.ee

Majutusplokis paikneb üksteist ühekohalist tuba, koos eraldi tualettruumiga. Lisaks on olemas kööginurk–söögiruum ja kaks eraldiseisvat dušši ruumi. Iseenesest mõistetavalt on majutujatele tagatud toimiv juhtmevaba arvutivõrk.

Toitlustus praktika ajal

Meie I korruse kohvik on suurepärane koht nii hommikueineks kui lõunaks. Menüüs on erinevad salatid, supid, praed kui ka küpsetised.

Kohvik on avatud: E-R 09.00-16.00 ja L 10.00-14.00

Miks Pärnu?

Pärnu on mõnusalt kodune ja armas linn, kus on turvaline elada ja õppida. Pärnus toimub aastaringselt erinevaid kultuurisündmusi, millest paljud on kujunenud iga-aastaseks traditsiooniks. Suurepäraseid elamusi pakuvad teatrietendused, spordisündmused ja kontserdid. Pärnumaal on unikaalne Romantiline Rannatee, mis viib rändaja mööda ligi 250 km pikkust rannajoont Varblast Iklani, põigetega Kihnu saarele ja sisemaale, ühendades endas teid ja radu, kultuuri-, ajaloo- ning loodusväärtusi, mis jäävad Pärnumaa kümne valla piiridesse.

Mida teha vabal ajal?

Vaba aja veetmise ja sportimisvõimalused Pärnus on aastaringselt mitmekülgsed. Nii linnast kui maalt leiab mitmeid võimalusi aktiivseteks tegevusteks ja meie spaades lõõgastumiseks. Linna erinevad toitlustusasutused pakuvad aga vaheldusrikkaid maitseelamusi oma päevade täiustamiseks. Pärnu Haiglal on endal ka suurepärane Taastusravi-ja heaolukeskus, kus on võimalik osaleda erinevates treeningutes ja kasutada ka jõusaali.

Transport

Bussiühendus kesklinnaga on hästi reguleeritud ning parkimiskohti (tasuta) autode tarbeks jätkub meil piisavalt. Väga hõlbus on haiglasse jõudmiseks kasutada ka erinevaid kergliiklusteid ning lisaks ühisele jalgrattaparklale maja ees on võimalik oma ratas parkida ka töötajatele mõeldud ruumi.

Praktikabaasi nõuded

Haiglas toimuvale praktikale või õppetööle lubamise tingimuseks on praktikandi või üliõpilase Haigla juhendites kirjeldatud tingimustel immuniseerimise või läbipõdemise teel COVID-19 suhtes immuunseks lugemine. Praktikant või üliõpilane peab seda Haigla nõudel tõendama COVID-tõendiga. Erisused on lubatud kooskõlastatult Haigla infektsioonikontrolli üksusega.

Ilma täiendava juhatuse liikme kooskõlastuseta on lubatud praktika või õppetöö p 1 nimetatud nõuetele vastavatel Tartu Ülikooli arst-praktikantidel, Kool Haiglas projekti ja teiste õendusõppe praktikantidel ning muudel praktikantidel, kelle praktika on otseselt seotud tervishoiuteenuse osutamisega. Teiste valdkondade uute praktikantide vastuvõtmine toimub kooskõlastatult juhatuse liikmega.

Tutvuge kindlasti ka Pärnu Haigla praktikabaasi nõuetega, mis on koostatud tutvumiseks just Teile.

Arstiteaduskonna üliõpilaste ja residentide praktika ja residentuuri korraldamisel on esmaseks kontaktisikuks personali arendusjuht Jaana Kikas, telefon, 4473 123jaana.kikas[at]ph.ee

Õenduspraktikantide kontaktisikuks on vastutav õde Tiina Sildver-Kikas, telefon, 4473 308tiina.sildver-kikas[at]ph.ee

 

Hea tudeng! Meie meeskond ootab Sind Pärnu Haiglasse!

Koostatud/Ajakohastatud 19.05.2023