Navigate to content
Teksti suurus
Reakõrgus
Kontrast
Vaegnägijale

Infotelefon 447 3301

24. november 2021

Meie tublisid märgati ja tunnustati!

Triin Lehe

Pärnu Linna Sotsiaalvaldkonna töötajate tunnustamise 2021 raames pälvisid Pärnu Haigla sotsiaaltöötaja Triin Lehe ja päevakeskuse tegevusjuhendaja Diana Vainonen linnapea tänukirja sotsiaalvaldkonda panustamise eest.

Pärnu Linnavalitsuse Sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopuu ja peaspetsialist Iris Ruut käisid linnapea tänukirja, kringlit ja lillekimpe üle andmas.  

Triin Lehe on pikaaegse töökogemusega sotsiaaltöötaja Pärnu Haiglas. Alati särav ja rõõmsameelne ning abistamistahet täis. Triin on hinnatud nii meie klientide kui ka kolleegide ja koostööpartnerite seas, sest Triinu peale saab alati loota ja olla kindel, et töö on tehtud hoolega ning lubadustest kinni peetud. Ta on sotsiaaltöötaja, kes väärtustab iga inimese lugu ja siira huviga kuulab palatis voodi kõrval inimeste mälestusi või telefoni otsas muresid, ükski küsimus ei ole tema jaoks tühine.

Diana Vainonen on meie päevakeskuse hinnatud kolleeg ja tegevusjuhendaja. Tema töösse pühendumust, siirust, otsekohesust, sooja huumorit, suurt empaatiavõimet ning ääretut inimlikkust hindavad väga nii töökaaslased kui kliendid. Diana igapäevatööks on tegelemine psüühilise erivajadusega inimestega, olles nende jaoks eelkõige tegevusjuhendaja, kes valmis kuulama, nõu andma ning alati teise inimese muredele-probleemidele kaasa elama ja suunama abivajajat õiges suunas tegutsema, et too nendele probleemidele ise lahendused leiaks. 

Lisaks tavapärasele tegevusjuhendaja tööle on ta aastate jooksul olnud tugiisikuks mitmetele keerulistele Pärnu linna inimestele, keda Diana kätesse usaldades oleme võinud rahulikud olla, sest teame, et nende inimeste heaks tehakse kõik (ja rohkemgi veel), mis tugiisiku võimuses. Diana on ka heaks ärakuulajaks ja nõuandjaks oma kolleegidele, kui neil mingi mure südamel, midagi hinge pitsitavat või ka rõõmustavat teistega jagamist vajab. Diana hoiab oma töökaaslasi väga. 

Diana Vainonen
Fotol Diana Vainonen saadud lillekimbu ja tänukirjaga.

Palju õnne ja jõudu-jaksu edaspidiseks!