Navigate to content
Teksti suurus
Reakõrgus
Kontrast
Vaegnägijale

Infotelefon 447 3301

21. juuni 2024

Pärnu Haigla psühhiaatriakliinik 25

psühhiaatriakliinik

Pärnu Haigla Psühhiaatriakliinik sai selle aasta 1.märtsil 25-aastaseks. Pidustuste raames korraldati pea loengusari, kus käsitleti erinevaid psühhiaatriaalaseid teemasid.

Pärnu Haigla Psühhiaatriakliinik sai selle aasta 1.märtsil 25-aastaseks. Pidustuste raames korraldati loengusari, kus käsitleti erinevaid psühhiaatriaalaseid teemasid. Loengud toimusid 4 kuu vältel - veebruarist juunini. Selle aja jooksul pakuti põhjalikke teadmisi erinevatel teemadel: psühhopatoloogia, skisofreeniaspektri häired, eakate psüühikahäired, depressioon, toitumis- ja sõltuvushäired ning palju muud. Ettekandeid tegid nii kohalikud kui ka kaugemalt pärit tippspetsialistid. 

Loengud kestsid 1,5 kuni 2,5 tundi, mis tegi need suhteliselt kompaktseks ja seetõttu kergesti kättesaadavaks ka tiheda töögraafikuga osalejatele. Kõikidel loengutel osalemine tasuta ja eelregistreerimine ei olnud vajalik. Tänu nendele faktoritele osutusid loengud üsnagi populaarseks -  keskmine külastatavus oli ligikaudu 104 inimest loengu kohta, mis näitab suurt huvi ja aktiivset osavõttu.

Loengusarja raames said osalejad lisaks väärtuslikele teadmistele ka koolitustunde arvestava tunnistuse, mis tõstis ürituse praktilist väärtust. Ürituse edu ja suur osalejate hulk kinnitas taas, kui oluline on pakkuda kättesaadavaid ja kvaliteetseid koolitusvõimalusi. 

Palju õnne ja edu Pärnu Haigla Psühhiaatriakliinikule ka edaspidiseks, jätkake sama pühendunult vaimse tervise edendamist!